www.cvonline.hu

Építőmérnök

  • A hirdetés 722 napja lejárt

A BorsodChem Zrt.

építőmérnök végzettségű munkatársat keres

műszaki ellenőri pozícióba

Feladatok:

Projektek előkészítésénél:

- részletes projektterv készítése,

- pályázati kiírások műszaki tartalmának összeállítása,

- szerződések előkészítésében való részvétel,

- kiviteli tervek ellenőrzése

- részvétel az ajánlatok kiértékelésében.

Kivitelezés során:

- a kiviteli tervszerinti megvalósulás folyamatos ellenőrzése,

- kivitelezők részére a munkavégzés feltételeinek biztosítása,

- a munkavégzés során a biztonságtechnikai stb. előírások betartatása,

- a kivitelezők részére átadott berendezések, anyagok felhasználásának folyamatos ellenőrzése,

- a munkák időterven és költségkereten belüli megvalósulásának biztosítása.

Átadás után:

- részvétel az üzembe helyezési, és aktiválási eljárásban,

- utólagos műszaki értékelés elkészítése,

- garanciális, vagy szavatossági problémák ügyintézése.

Elvárások:

  • építőmérnöki BSC/MSc végzettség,
  • műszaki ellenőri kamarai jogosultság,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek,
  • jó szervezőkészség, megbízhatóság, rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • MS Projekt, AutoCAD szoftverek felhasználói szintű ismerete,
  • beruházási területen szerzett tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „építőmérnök” jeligére az alábbi e-mail címre küldheti el.