www.cvonline.hu

Építőmérnök

  • A hirdetés 137 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

építőmérnököt keres

Feladatok:

  • csatornahálózat üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos napi tevékenyég műszaki ügyintézése, mérnöki felügyelete
  • csatornavizsgálati eredmények értékelése, javaslattétel beavatkozásra, rekonstrukcióra
  • vizsgálati és karbantartási tervek készítése
  • csatornahálózat üzemeltetési feladatainak szervezése, szükség szerint helyszíni felügyelete
  • műszaki ügyekben levelezés, kapcsolattartás
  • kapcsolattartás tervezőkkel, részvétel tervbírálatokon
  • káresemények kivizsgálása
  • hálózatüzemeltetést érintő ISO dokumentumok rendszeres karbantartása, ISO auditokkal kapcsolatos tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai gyakorlat
  • preferáltan építőmérnöki szakképzettség
  • Microsoft Office programok (elsősorban Word és Excel) magabiztos felhasználói szintű használata
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • minőségügyi szakmérnöki végzettség
  • minőségügyi végzettség
  • szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • középszintű angol, vagy német nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt
  • budapesti helyismeret

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés

Ha Ön:

  • építőmérnök diplomával rendelkezik és érdekli, hogy Budapest csatornahálózata hogyan épül fel egyetlen összefüggő rendszert alkotva;
  • szereti a kreativitást igénylő problémamegoldásokat;
  • mindig egy jó hangulatú, szakmai fejlődést és tapasztalatszerzést kínáló csapat tagjaként képzelte a munkavégzést, küldje el pályázati anyagát!

A jelentkezők magyar nyelvű motivációs levelét és fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével várjuk.
Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetni a pozíció megnevezést!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő