www.cvonline.hu

Építőmérnök-szakaszmérnök (Miskolc)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Építőmérnök-szakaszmérnök

Helység
Miskolc
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A szakmailag és területileg elhatárolt működési területéhez tartozó létesítmények, berendezések és eszközök mérnöki szintű vizsgálatának, minősítésének végzése, a biztonsági és a szükséges műszaki intézkedések végrehajtásának irányítása, koordinálása, a folyamatos és biztonságos vasútüzem fenntartása érdekében.
  • A működési területéhez tartozó szakaszok szakmai felügyelete hatáskörébe tartozó műszaki vizsgálatok és mérések, felügyeleti és karbantartási tevékenységek utasítások szerinti elvégzése, elvégzésének irányítása, a végrehajtás ellenőrzése. A vizsgálatok alapján szükséges műszaki és biztonsági intézkedések megtétele
  • Közreműködés és az üzemeltetői érdekek érvényre juttatása a szakterületét érintő beruházási, felújítási és karbantartási munkákban, átadás-átvételi eljárásokban. Forgalomba helyezések előtti mérések ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Szakterületét érintő hiba- és zavarelhárítási tevékenység nyomon követése és utóellenőrzése.
  • Jelentős forgalmi zavartatással járó meghibásodások esetén a zavarelhárítási tevékenységben részvétel, szakmai koordináció

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (építőmérnök)
  • felsőfokú szakirányú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

2016.12.08.

Bővebb felvilágosítást ad
Póczos Tamás 1/514-1713 / 04/17-13

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc