www.cvonline.hu

Építőmérnök / Statikus tervező

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Büro für Baukonstruktionen VBI
Baustatik und Tragwerksplanung

Statikai tervezéssel foglalkozó modern és innovatív mérnökiroda vagyunk a magasépítés területén szerzett mintegy 50 éves tapasztalattal. Lakó-és ipari épületek tervezésével összefüggő koordinációs feladatok ellátására projektvezetőt keresünk dél-németországi irodánkba.

Elvárásaink:

  • Építőmérnöki felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalási készség, felelősségtudat, önálló munkavégzés.
  • Több éves tervezési tapasztalat, statikai számítások készítésében szerzett több éves gyakorlat.
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság, programok ismerete: Allplan, Frilo vagy hasonló szoftverek.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a mérnök kollégákkal.
  • Projektek egyeztetése az építtetőkkel, tervezőkkel és más az építkezésben résztvevőkkel.
  • Statikai számítások készítése.

Amit ajánlunk:

  • 30.000-40.000 Euro közötti éves fizetés.
  • Célprémium.
  • Modern munkakörülmények Németország egyik legszebb régiójában (Boden-tó).
  • Nyelvtanfolyam, lakás és repülőjegy.
Munkavégzés helye Dél-Németország
Kategória Építés / Ingatlan, Külföldi munka, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld