www.cvonline.hu

Építőmérnök (Referenciaszám:RE-988)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.02.
Hirdetés azonosító: 829768

Feladatok:

  • Új beruházások építésének vezetése
  • Vállalkozók munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói teljesítések precíz ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartatásának biztosítása
  • Költségek ellenőrzése
  • Határidők betartása, betartatása

Elvárások:

  • Építőmérnök végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Biztonságtechnikai elkötelezettség
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Rugalmasság
  • Jó szervező készség

Előny:

  • Építésvezetői tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat egy év határozott időtartamra.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-988-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Építés / Ingatlan
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő