www.cvonline.hu

ÉPÍTŐMÉRNÖK HALLGATÓ

  • A hirdetés 263 napja lejárt

ÉPÍTŐMÉRNÖK HALLGATÓ VAGY?

SZERETNÉL DOLGOZNI ÉS TAPASZTALATOT SZEREZNI, KIPRÓBÁLNI MAGAD EGY NAGYVÁLLALATNÁL?
Várunk jelentkezésedet egy határozott idejű megbízásra 2016. szeptember 1-től november 30-ig

Feladatok:

  • műszaki, jogi, ingatlan-nyilvántartási és üzemi nyilvántartási tevékenységekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • részvétel a MÁV Zrt. ingatlan-nyilvántartási adminisztrációs feladataiban
  • tulajdoni lap adatok változáskezelésének és adatbázisban történő rögzítésének elvégzése
  • térinformatikai rendszerben történő munkavégzés, üzemi nyilvántartás vezetése (AutoCAD ismerete)

Elvárásunk:

  • befejezett középfokú földmérő, földügyi és térinformatikai technikus
  • vagy szakképzettség közszolgálati, műszaki mérnöki, föld-és földrajztudományi területen
  • vagy építőmérnöki karon legalább 4 befejezett félév
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete, térbeli látásmód
  • ingatlan-nyilvántartási ismeretek
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség, monotónia tűrés
  • jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Budapest Könyves Kálmán krt. 54-60.
Munkaidő: legalább heti 35-40 munkaóra rugalmas munkaidő beosztásban

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 6.
Jelentkezés módja: a lenti e-mail címen magyar nyelvű önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok