www.cvonline.hu

Építőmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1134013
lejárt

Szeretsz műszaki rajzokat készíteni, tervezni? Építőmérnöki tanulmányokat folytatsz? Akkor megtaláltad a neked való állást.

Ezúttal egy olyan partnercégünkhöz keresünk diákokat, akik speciális mérnöki szolgáltatások és szerkezeti acélszerkezetek gyártásával foglalkozik.

Görgess lejjebb a további információkért!

Feladatok:

  • Építőmérnök csapat munkájának támogatása
  • Műszaki rajzok készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Folyamatban lévő építőmérnöki tanulmányok nappali tagozaton
  • AutoCad ismerete

Munkaidő: heti 25-40 óra között

Előnyt jelent:

  • Építőipari, technikusi végzettség
  • Alábbi programok ismerete: VB-Express, TEKLA, Allplan, REVIT

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szakmai fejlődés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!