www.cvonline.hu

Építőipari tervezőmérnök - Győr (Referenciaszám: HM-1082)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.03.24.
Hirdetés azonosító: 873942

Építőipari tervezőmérnök - Győr

Elvárások:

  • Építészmérnök / Építőmérnök végzettség
  • Építőiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • AutoCAD és/vagy ArchiCAD ismeret
  • Kommunikációs szintű francia vagy német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Építőipari műszaki rajzok, elrendezési vázlatok, kerttervek elkészítése (2D/3D)
  • Műszaki megoldások kreatív alkalmazása, új ötletek felvetése
  • Beépítési munkák irányítása és ellenőrzése, szükséges karbantartások lebonyolítása, átadás- átvételi eljárásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a beruházó cégekkel, az ügyfelekkel
  • Szaktanácsadás a partnerek és a kivitelezők részére (belföldön, illetve külföldön)
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való aktív közreműködés
  • Kiemelt (külföldi) ügyfelekkel, disztribútorokkal együttműködve a cég tevékenységéhez fűződő egyéb építészmérnöki feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1082-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)