www.cvonline.hu

Építőipari szakmunkák - Skócia

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Skóciai gyártócég megbízásából keresünk szakembereket a következő munkakörbe, beosztott és vezető munkakörbe egyaránt.

Amennyiben építőipari végzettséged és tapasztalatod van, beszélsz angolul, és szívesen dolgoznál hosszú távon a festői szépségű Skóciában, jelentkezz most!

A munkavállalás nem munkaerőkölcsönzőn keresztül történik. A cég saját állományba veszi a dolgozóit.

Kőműves valamint vasbetonszerelő

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Aktív alapfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való nyitottság

Szerkezetlakatos – hegesztő

Nehézfémszerkezeti elemek gyártása, megmunkálása, hegesztés, lyukasztás, fúrás, vágás, fűrészelés, és minden, ami ehhez tartozik.

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent CNC megmunkáló gépek valamelyikén szerzett tapasztalat: eszterga, maró, fúró, lézervágó, stb.)

Acélszerkezet összeszerelő

Az új munkatárs feladata acélszerkezeti elemek felépítése, összeszerelése csavarozással vagy hegesztéssel. Sokemeletes apartmanok, irodaházak keretes fémszerkezetének megépítése.

Plusz keresünk még: ipari festékszóró kollégát

  •  Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Tériszony kizáró ok. A munka mobil emelőkosárból történik, több méter magasságban.

Amit a munkaadó kínál:

  • ₤ 9-12 /óra (nettó ₤ 1340-1700 havonta)
  • Éves szinten 30 nap szabadság
  • Segítség szálláskeresésben

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Külföldi munka