www.cvonline.hu

Építőipari segédmunkás – Ausztria

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1009815

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • Magas- és mélyépítési eljárásokban való aktív részvétel
  • Különböző építkezési gépek használata, kiszolgálása a következő területeken:
  • Betonozás (Estrich), tetőfedés-építés, vasbeton- szerkezet kialakítása, kőműves munkálatok, zsaluzás (Doka, Framax, Meya, Peri), vakolás, alagútépítés

Elvárások:
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (A2-től, amit kollégáink tesztelnek)
  • Többéves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Munkájára igényes, megbízható, csapatjátékos személyiség

Juttatások:
  • Minimum havi nettó 2200 euró
  • Ingyenes szállás biztosított
  • Munkaruházat biztosítása
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol

Előnyök:
  • Saját gépjármű

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mailcímre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 66 55 741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld