www.cvonline.hu

Építőipari projektmérnök (Ref.sz: HM-1081)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.25.
Hirdetés azonosító: 873941

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő áru ellenőrzés, szükséges intézkedések meghozatala, koordinálása
  • Gyártmány minőségi ellenőrzése és felügyelete
  • Termék megfelelőségi vizsgálatok elvégzése, termékbevizsgálásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Zöldtető beépítési munkák irányítása, ellenőrzése
  • Zöldtető karbantartások lebonyolítása
  • CE jelöléssel, valamint ISO-val kapcsolatos kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, szaktanácsadás kivitelezőknek, alvállalkozóknak (belföldön, külföldön)
  • Megbízások, szerződések előkészítése az alvállalkozók felé kivitelezés esetén
  • Kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Műszaki megoldások kreatív alkalmazása, új ötletek
  • Egyéb, a cég működése érdekében felmerülő feladatok, felettesi utasítás alapján

Elvárások:

  • Építészmérnök / Építőmérnök / Minőségbiztosítási mérnök végzettség (főiskola v. egyetem)
  • Építőiparban, minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1081-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as telefonszámokon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Építés / Ingatlan
Régió Győr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő