www.cvonline.hu

ÉPÍTŐIPARI PROJEKT-ELŐKÉSZÍTŐ, PÁLYÁZATÍRÓ (6300)

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. dinamikusan bővülő, az építőipari szektor egyik vezető vállalata számára fiatalos, dinamikus munkatársat keres, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudással, az alábbi pozícióba:
Építőipari projekt-előkészítő, pályázatíró

Feladatai:
-Létesítménymegvalósítások műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása
-Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése
-Árajánlatok készítése
-Árajánlatok kérése
-Költségek számítása
-Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges anyag erőforrások meghatározása
-A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé
-Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások, ellenőrzése, nyilvántartása
-Megbízás esetén felmérési napló vezetése
-Elszámolások elkészítése
-Feljegyzések kezelése, dokumentumok kezelése minőségirányítási eljárás betartása.
-Vonatkozó szabályozások, belső eljárások betartása, betartatása

Elvárások:
-Szakirányú, min. középfokú képesítés
-Min. 2 év gyakorlat releváns területen (elmúlt 3 éven belül), a privát szféra számára készített ajánlatok, nyújtott szolgáltatások terén
-MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
-Angol és/vagy német tárgyalóképes, felsőfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt)
-Önálló munkavégzési képesség
-Jó kommunikációs képesség
-Prezentációs készség és gyakorlat
-Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
-Határidő érzékenység és tartás
-Csapatszellem, képesség a csapatmunkára
-„B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány

Előnyök:
-CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete
-Második nyelv aktív használata

Amit nyújtani tudunk:
-Fiatalos, dinamikus csapat
-Stabil, tőkeerős vállalati háttér
-Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
-Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség
-Munkavállaló barát, kiváló munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba, kérjük, írja bele: „Projekt-előkészítő”
Érdeklődni: 361/279-0624-es telefonszámon lehet.