www.cvonline.hu

Építőipari kisegítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 842956
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg békéscsabai építőipari partnerünk számára keresünk kisegítésre és könnyű fizikai munkára diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • takarítás
  • telephely rendben tartása
  • kő válogatás
  • dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • heti 5 nap vállalása

Munkaidő: Heti 5 nap napi 4-6 órában (rugalmas, órarendhet igazítható)  6:00-18:00

Előnyt jelent:

  • egészségügyi kiskönyv megléte
  • munkavédelmi cipő

Amit kínálunk:

  • bruttó órabér 584 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!