www.cvonline.hu

Építőipari Kereskedelmi Munkatárs

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Szeretsz emberekkel kommunikálni? Biztos vállalati háttérre vágysz, családias munkakörnyezetben?

Mindez lehetséges! Magyarország legnagyobb építőipari társulásánál.

pozícióba keresünk kollégát.

Feladatok:

  • Minőségi csempe-szaniter termékeket bemutató termünkben, helyben történik a betérő vevővel való egyeztetés, igényfelmérés
  • Ezt követi az ajánlatadás anyagszükséglet számítás alapján
  • Változatos munkakörre vágysz? Nálunk a kereskedelmi folyamat egészének részese leszel, beleértve a termékek megrendelését és beárazását is
  • A termékek megismerését követően képessé válsz szakmai tanácsadás nyújtására vevőidnek

Szakmai elvárások:

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Csapatszellemű hozzáállás
  • tulajdonosi szemléletmód
  • határozott, udvarias fellépés
  • pozitív-, eredményorientált szemléletmód
  • gyors tanulási képesség

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Fényképes, szakmai önéletrajzod a lenti e-mail címen várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Vecsés
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő