www.cvonline.hu

Építőipari gépszerelő

  • A hirdetés 689 napja lejárt

 Speciális mélyépítéssel foglalkozó, stabil működésű építőipari cég keres

építőipari gépszerelőt.

Feladatok:

  • láncos kotrók, építőipari berendezések telepítése, javítása
  • betanított mérési munkálatok elvégzése, jegyzőkönyvezése
  • időszakos vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • Építőgép szerelő, gépszerelő vagy autószerelő
  • Hidraulikus rendszerek javításában szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • Építőgépek javításában, karbantartásában szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat

További elvárások:

  • feddhetetlen életút
  • józan élet
  • rugalmasság (munkavégzés helyszíne)
  • nagy munkabírás, szorgalom
  • kollegiális hozzáállás

Munkavégzés helyszíne:

Budapesti székhely mellett a munkavégzés helyszíne változó, esetenként külföld

Előnyt jelent:

  • Villamosságban jártasság
  • Alapfokú angol, vagy német nyelvtudás
  • Speciális mélyépítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos állás nagy múltú, stabil építőipari cégnél (alapítás éve: 1990)
  • biztos anyagiak, hivatalosan bejelentett munkaviszony
  • jó tapasztalatok esetén előmenetel, továbbképzés, fizetésemelés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre. Levelében ne felejtsen el hivatkozni a betöltendő munkakörre!