www.cvonline.hu

Építőipari Értékesítő - Székesfehérvár

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.25.
Hirdetés azonosító: 889234

Pozíció leírása / Job description

Építőipari Megbízónk számára, agilis, vevőközpontú értékesítési munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Építőipari Értékesítő(Székesfehérvár)

Feladatok:

- vevők igényeinek pontos és alapos felmérése, szaktanácsadás
- pénztári, számlázási, rendelési folyamatok SAP-ban való kezelése és ellenőrzése
- a vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
- egységes és rendezett áruprezentáció kialakítása az áruházi területen
- megrendelés alapján tranzit beszerzés
- kivitelezők és viszonteladók kiszolgálása

Elvárások:

- jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
- szakmai felkészültség, termék ismeret
- proaktív, jó probléma megoldó képesség
- MS Office (Word, Excel, Outlook)
- SAP MM SD modulok ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Kimagasló minőségű termékek, szolgáltatások képviselete
- Kiváló csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a