www.cvonline.hu

Építőipari betanított munkás (Monostorapáti)

  • A hirdetés 770 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Építőipari betanított munkás

( Monostorapáti)

Feladatok:

  • Építőipari munkák támogatása
  • Munka során használatos gépek kezelése
  • Munkaterület előkészítése és annak rendjének biztosítás

Elvárások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Nagy terhelhetőség
  • Stressztűrő-képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszak vállalása (H-P  2 műszak)

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Monostorapáti
  • Bejárás egyénileg megoldott és a Munka törvénykönyve szerint térített

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • A fix fizetésen túl bónusz és cafetéria

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével –  az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő