www.cvonline.hu

Építőipari beszerző és műszaki előkészítő

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Nemzetközi építőipari cég részére keresünk

Pályakezdő építőipari beszerző és műszaki előkészítő

 munkatársat.

Feladatok:

  • Beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően, meghatározott építőipari termékcsoportokkal kapcsolatosan
  • Folyamatos beszállítófejlesztés
  • Költségracionalizálás, megtakarítások
  • Beszállítók kiválasztása, új beszerzett tétel bevezetése
  • Nemzetközi együttműködés más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel

Elvárások:

  • Építészmérnöki végzettség vagy tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás, tárgyalóképes szinten
  • Min. 1-2 éves stratégiai, taktikai beszerzői tapasztalat építőipari környezetben
  • Jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód

 Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • vonzó karrierlehetőség
  • stabil, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő