www.cvonline.hu

ÉPÍTŐIPARI BESZERZÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 308 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata. Munkatársat keresünk biatorbágyi székházunkba, azonnali munkakezdéssel,

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Beszerzési vezető munkájának teljes körű támogatása;
  • Árajánlatokból összehasonlító/összesítő táblák elkészítése;
  • Beszerzési döntések előkészítése;
  • A beszerzési árak folyamatos ellenőrzése és karbantartása;
  • A meglévő és új projektekhez kapcsolódóan új beszerzési források felkutatása;
  • Kollégákkal folyamatos kapcsolattartás/kint lévő eszközök/berendezések ellenőrzése;
  • Dokumentációk kezelése, adminisztrációs munkák elvégzése;
  • Piackutatás.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Építőipari anyagok/technológiák ismerete elengedhetetlen;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Türelmes, nyugodt személyiség;
  • Jó koncentrációs képesség;
  • Monotónia tűrés;
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előnyök:

  • Releváns munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, étkezési utalvány;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

A munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel Park.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő