www.cvonline.hu

Építőiparban jártas németül beszélő szakember

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Cégünk, a PERL-i telephelyű, SZIGETSZENTMIKLÓS-i székhelyű

LAMINAR BAU Kft. ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

építőiparban jártas németül beszélő szakember

munkatársat keres

Hirdetés szövege:

A Laminar Bau Kft. 2012-ben alakult, azzal a céllal, hogy az Európai Unió területén minőségi munkával, a megrendelői igények szerint, magas színvonalon az épületgépészeti munkálatokat ellássa. Munkaerő állományunk jelenleg átlagosan 120 fő. Kollegáink munkáját minőség, pontosság és megbízhatóság jellemzi. Munkáinkat német cégek alvállalkozásaként vállaljuk el, főként egyetemek, kórházak, iskolák, társas házak, autógyárak komplett épületgépészeti kivitelezésétől a karbantartói munkálatokig.

Cégünk németül társalgási szinten beszélő munkaerőt keres, németországi, luxemburgi munkavégzésre, kiemelkedő kereseti lehetőséggel, azonnali kezdéssel.

Leendő munkatárs feladatai:

  • Német építésvezetőkkel való kapcsolattartás, munka felvétele.
  • Szakemberek által észlelt problémák tolmácsolása a német építésvezetők felé.
  • Számítógépen a munkaórák lejelentése, szerszámok nyilvántartása illetve a folyamatosan fejlődő belső számítógépes rendszerünk kezelése, használata (szabadságolás, gépjárművek, stb.).
  • Szakemberek által kiadott feladatok elvégzése.

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

  • társalgási szintű német nyelvtudás,
  • műszaki beállítottság,
  • műszaki rajzok alapszintű ismerete,
  • épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat előny,
  • elhivatottság,
  • alapfokú tárgyalási képességek,
  • önálló munkavégzés,
  • csapatszellem,
  • kellő rugalmasság a hazautazások tekintetében (4-6 hét munka, 1 hét szabadság).

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • minden munkavállaló magyarországi bejelentése, illetve a külföldi munkavégzéssel kapcsolatos bejelentések, hivatalos dokumentumok teljes körű ügyintézése,
  • versenyképes eurós fizetés,
  • szállást, utazást, munkába járást, munkaruhát mi biztosítunk,

Saját autó nem szükséges.

Jelentkezéshez szükséges:

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumentumok

MUNKAVÉGZÉS HELYEi: Németország, Luxemburg.

Egyéb juttatások: céges autó, mobiltelefon