www.cvonline.hu

Építőgép szerelő

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Link megjelenítése

  Az építőgépek értékesítésével, szervizelésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Építőipari gépek telephelyi és helyszíni javítása
  • Dízelmotorok javítása

Elvárások

  • Műszaki irányú végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari gépek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Soroksári út 150.

Munkaidő

Teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol