www.cvonline.hu

Építőgép szerelő

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Link megjelenítése

Az építőgépek értékesítésével, szervizelésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Építőipari gépek telephelyi és helyszíni javítása

Elvárások:

  • Kapcsolódó szakmai végzettség (hidraulika-javító, autóvillamossági szerelő, mezőgazdasági gépszerelő stb.)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőipari gépek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Pontos, igényes, körültekintő munkavégzés

Munkavégzés helye:
1095 Budapest, Soroksári út 150.
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő