www.cvonline.hu

Építőanyag értékesítő

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Építőanyag értékesítőt

 keres gödöllői telephelyére.

A munkakörhöz kapcsolódó fő feladatok:

szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
pénztárkezelés, számlázás
a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:

építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
megbízhatóság
jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:

hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség, dolgozói rendezvények).

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnye megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő