www.cvonline.hu

Építőanyag értékesítő

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Energiatakarékos építőelem-rendszer gyártó cég

építőanyag értékesítő

munkatársat keres Budapest 13. kerületben lévő bemutatótermébe.

Feladatok:

  • a társaság képviselete az ügyfelek felé
  • meglévő vásárlók, partnerek kezelése, kapcsolattartás telefonon, e-mailben
  • érdeklődő ügyfelek tájékoztatása az építési rendszerről telefonon, illetve személyesen a bemutatóteremben
  • új ügyfelek keresése, szerződések, megállapodások kötése
  • árajánlatok készítése, kiküldése, nyomon követése, ártárgyalások lebonyolítása
  • megrendelések, kiszállítások szervezése, nyomon követése, adminisztrálása
  • építőanyag gyártó céggel kapcsolattartás, gyártási folyamatok koordinálása, gyári készlet nyomon követése

Elvárások:

  • legalább középfokú, lehetőleg szakmai végzettség: építész technikus, építőmérnök, építészmérnök
  • építőanyag kereskedelemben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • építőanyagok és a jelenlegi építőipari piaci körülmények ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság
  • számítógépes ismeret

Előny:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Autocad, Archicad ismerete
  • referenciaháttér

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő