www.cvonline.hu

Építmény és felület karbantartó csoportvezető helyettes

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 885196

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Építmény és felület karbantartó csoportvezető irányításával a csoport munkájának szervezése
  • Végrehajtja, végrehajtatja a karbantartási feladatokat
  • Közvetlenül irányítja a burkolt felületek karbantartását és javítását
  • A váratlan meghibásodások azonnali megoldásának megszervezése
  • Üzemeltetési naplók folyamatos vezetésének biztosítása, ellenőrzése
  • Kiadott anyagok rendeltetésszerű és gazdaságos felhasználása, elszámolása
  • Elvégzett feladatok szakmai és minőségi ellenőrzése
  • Műszakkezdés előtt ellenőrzi a műszak dolgozóinak munkára képes állapotát, gépek, berendezések, védőfelszerelések műszaki állapotát, gondoskodik a használhatóságukról
  • Munkakezdés előtt szúrópróbaszerűen ellenőrzi a dolgozók kéziszerszámait

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • középfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület
  • Kezdés: azonnal

Kapcsolat:
Referencia kód: FÉK-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése