www.cvonline.hu

Építésztechnikus – Építésvezető

  • A hirdetés 207 napja lejárt

Az A48 Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársakat:

Feladatok

  • Munkálatok folyamatos helyszíni irányítása, ellenőrzése, a megrendelővel való kapcsolattartás
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelményeknek ellenőrzése
  • Tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlítása

Elvárások

  • Épületgépész vagy építész technikusi végzettség,
  • Referenciával való rendelkezés,
  • Releváns tapasztalat a területen,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az ideális jelölt önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és szervezőkészséggel rendelkezik

Előnyök

  • 1-5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Felsőfokú épületgépész vagy építész végzettség,
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapesti központtal változó projekthelyszíneken

Fényképes életrajzát küldje az alábbi email címre.

web: www. goodsolution.hu