www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

  • A hirdetés 672 napja lejárt

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK MUNKAKÖR

II. forduló: 2015.12.22.

Dr. Kása Miklós Ügyvédi Iroda ügyfele ( Ingatlanfejlesztő & Vagyonkezelő Holding ) megbízásából keres kellemes budapesti munkahelyre építészmérnök munkakörbe főállású munkavállalót.

A pozíció betöltése során nagyfokú önállóság mellett szép szakmai sikereket érhet el és szerezhet referenciákat érdekes szakmai kihívások teljesítésével egyidejűleg, a hagyományos építész-irodákra jellemző kevésbé előnyös körülmények és feltételek viselése nélkül.

Feladatok:

  • építész-tervezés és koncepció kialakítás jelentős ingatlanfejlesztési projektekben,
  • kapcsolattartás és háttér-támogatás szakágak, szakmai kollégák irányába,
  • építési hatósági ügyintézés,
  • kapcsolattartás partnerekkel,
  • project koordinációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • ÉPÍTÉSZMÉRNÖKI végzettség,
  • ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS készsége és képessége
  • ArchiCAD professzionális kezelése,
  • ambiciózus, tenni-akaró hozzáállás,
  • precizitás és jó adminisztrációs készségek,
  • fegyelmezett személyiség, jó alkalmazkodó-készség,
  • terhelhetőség, rugalmasság, szervezettség,
  • realista szemléletmód,
  • pro-aktivitás,
  • tervezési jogosultság hiánya megfelelő pályázó esetén nem kizáró ok.

Előny:

  • minden, ami fentieket elősegíti és támogatja.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • bonus lehetőség,
  • folyamatos, hosszú-távú munkalehetőség,
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttér-támogatása,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat.

Jelentkezés a pályázott munkakör pontos megjelölésével a tárgy rovatban, e-mailben ( kizárólag: ” .word  / .pdf  ” formátumú ) fényképes önéletrajzzal, a munkatapasztalat / affinitás / motiváció  részletes megjelölésével a Link megjelenítése jelentkezési felületén. A fenti feltételeknek nem megfelelő pályázatokat érvénytelennek tekintjük.

A Pályázatok elbírálásának II. fordulója 2015.12.22. napján kezdődik, így a jelentkezésnek időbeli jelenősége sorrendiség szempontjából nincs.

Amennyiben a pályázatát érintően érdemi, ténylegesen lényeges kérdése lenne, hívjon minket munkaidőben az ( 1 ) 769 0940-es telefonon. Sikeres pályázatot kívánunk minden kedves jelentkezőnek !

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő