www.cvonline.hu

Építészmérnök

  • A hirdetés 1126 napja lejárt

Feladatok:

-        A vállalatnál folyó fejlesztésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó építészeti tevékenységek teljes körű felügyelete, irányítása,

-        Projektek műszaki előkészítése, terveztetés, tervzsűrizés,

-        Költségek, projekt ütemezés és határidők megtervezése és folyamatos ellenőrzése,

-        Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, ajánlatok bekérése, szerződéskötési tárgyalások műszaki támogatása,

-        Közreműködés a kivitelezők kiválasztásában, ajánlatok kiértékelésében,

-        A kivitelezés teljes körű műszaki felügyelete,

-        A hatósági engedélyeztetési folyamatok koordinálása,

-        Részvétel a hatósági kapcsolattartásban,

-        Külsős kivitelező, beruházó és mérnök állomány irányítása,

-        A beruházások műszaki dokumentálása, számlák ellenőrzése.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

-        Építészmérnöki / építőmérnöki végzettség,

-        3-5 éves iparvállalati – ipari létesítmények építetésében szerezett építész vagy építőmérnöki tapasztalat,

-        Magas és mélyépítésben szerzett tervezői és kivitelezési gyakorlat,

-        Kivitelezők terepi irányításában szerezett tapasztalat,

-        Tárgyalóképes angol nyelvtudás,

-        Magas szintű MS Office ismeretek,

-        Project menedzsment ismeretek és gyakorlat,

-        Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség,

-        Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság,

-        A vállalat telephelyéhez való közeli lakhely (30km) vagy költözési hajlandóság.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

-        Ipari létesítményekkel kapcsolatos hatósági ügyintézési gyakorlat,

-        Felelős műszaki vezetői és/vagy ellenőri minősítés,

-        Vállalatirányítási rendszerek ismerete (különösen SAP).

Amit a vállalat kínál:

-        Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel,

-        Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka,

-        Folyamatos fejlődési lehetőség,

-        Szakmai továbbképzések,

-        Versenyképes jövedelem,

-        Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol