www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

Jelentős piaci részesedéssel és kiváló referenciákkal rendelkező építőipari részvénytársaságunk debreceni központjába az alábbi új pozícióba keresünk munkatársakat.

Építész mérnök

(Központi pályázat előkészítő)

Feladatok:

  • Tervdokumentáció alapján költségvetés előkészítése
  • A jelentősebb alvállalkozókkal folytatandó tárgyalásokon való részvétel
  • Az alvállalkozói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, és a kivitelezési előkészítéssel

Elvárásaink a pozícióban az alábbiak:

  • Építészmérnök végzettség

(esetleg magasépítésben, szerkezet építésben jártas építőmérnök)

  • ArchiCAD, és AutoCAD programok készség szintű használata
  • MS Project programban való jártasság
  • MS Excel kimagasló szintű alkalmazása
  • Előkészítésben szerzett gyakorlat, önálló megbízható munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny

A munkakör az elbírálás után azonnal betölthetők.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte - az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése

Beadási határidő:2014. június 30.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő