www.cvonline.hu

Építészmérnök

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1142327
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal ingatlanfejlesztő partnerünkhöz keresünk építészmérnök kollegátt.

Feladatok:

  • műszaki igazgató mellett kisegítő feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • angol nyelvtudás
  • építészmérnök tanulmányok
  • heti 20-25 óra rugalmasan órarendhez igazodva

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között, heti 2-3 nap

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 1300 Ft/óra

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen.