www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

  • A hirdetés 376 napja lejárt

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK ( HATTYÚHÁZ )

Hattyúházi épitész iroda keres kellemes budapesti munkahelyre építészmérnök munkakörbe főállású munkavállalót, de részmunkaidő sem kizárt pályázói igény szerint.
A pozíció betöltése során nagyfokú önállóság mellett szép szakmai sikereket érhet el és szerezhet további referenciákat érdekes szakmai kihívások teljesítésével egyidejűleg, a hagyományos építész-irodákra jellemző kevésbé előnyös körülmények és feltételek viselése nélkül.

Feladatok:

  • építész-tervezés és koncepció kialakítás ingatlanfejlesztési projektekben,
  • kapcsolattartás szakágak, szakmai kollégák irányába,
  • építési hatósági ügyintézés,
  • kapcsolattartás partnerekkel,
  • project koordinációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • ÉPÍTÉSZMÉRNÖKI végzettség,
  • ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS készsége és képessége,
  • ArchiCAD professzionális kezelése,
  • precizitás és jó adminisztrációs készségek,
  • terhelhetőség, rugalmasság, szervezettség,
  • realista szemléletmód,
  • pro-aktivitás,
  • tervezési jogosultság hiánya megfelelő pályázó esetén nem kizáró ok.

Előny:

  • minden, ami fentieket elősegíti és támogatja.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • bonus lehetőség,
  • folyamatos, hosszú-távú munkalehetőség,
  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttér-támogatása,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat.

Jelentkezés a pályázott munkakör pontos megjelölésével a tárgy rovatban, e-mailben (kizárólag: ” .word / .pdf  ” formátumú) fényképes önéletrajzzal, a munkatapasztalat / affinitás / motiváció  részletes megjelölésével a cvonline.hu jelentkezési felületén. Pályázatában kérjük jelezze, hogy főállásban vagy részmunkaidőben kíván feladatot ellátni.

Amennyiben a pályázatát érintően lényeges kérdése lenne, hívjon minket munkaidőben az ( 1 ) 769 0940-es telefonon. Sikeres pályázatot kívánunk minden kedves jelentkezőnek!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő