www.cvonline.hu

Építészmérnök-tervező

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Budapest 13. kerületi székhelyű energiatakarékos építőelem gyártó cég

építészmérnök-tervező

munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • a társaság által forgalmazott építési technológia képviselete,
  • építész tervek készítése, szaktanácsadás,teljes tervezési folyamat koordinálása,
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel,
  • kivitelezés esetén javaslattétel Alvállalkozók bevonására,
  • kivitelezés önálló helyszíni irányítása,kapcsolattartás Alvállalkozókkal,
  • építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése, teljesítési igazolások kiállítása,
  • anyagrendelések, szállítások ügyintézése, szervezése,
  • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése,
  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése,
  • felmérések, számlázások, elszámolások előkészítése,
  • együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal, alvállalkozókkal
  • projektzáró dokumentációk elkészítése,
  • minőségellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • szakirányú, építész vagy építőmérnöki végzettség,
  • legalább három év szakmai gyakorlat,
  • referenciák, leinformálhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek  (MS OFFICE,  TERC,  ARCHICAD),
  • önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • kiváló tárgyalókészség, együttműködési készség, jó problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • tervezői jogosultság
  • kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • nyelvismeret
  • saját gépkocsi
  • felelős műszaki vezetői jogosultság

A fényképpel és bérigénnyel ellátott pályázatokat kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő