www.cvonline.hu

Építészmérnök (SZ12ém)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Építészmérnök

SZ12ém

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Építészmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Egyedi lakó- és lószállító járművek lakóterének belsőépítészeti tervezése és kivitelezésének nyomon követése;
  • Folyamatos kommunikáció az értékesítőkkel, beszállítókkal és a termeléssel;
  • Fejlesztések kidolgozása és bevezetése.

Tapasztalat:

  • építészmérnök, építész vagy belsőépítész diploma;
  • felhasználói szintű AutoCad ismeret;
  • 3D program ismeret;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • német, francia, olasz, holland nyelvtudás előny;
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség;
  • határozott fellépés;
  • csapatjátékos attitűd;
  • belsőépítészeti tervezési, kivitelezési tapasztalat előny.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol