www.cvonline.hu

Építészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 824906
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most egy nemzetközi multinacionális gyógyszeripari céghez keresünk építészmérnök gyakornoki munkára diákot.

Feladatok:

  • Telephely megújítási project szervezése lebonyolítása
  • Csőhíd project
  • Kátrevőírtási stratégia és pályáztatás
  • Takarítási régiós project
  • Hatékonyság növelő intézkedéseink előkészítése
  • Telefonnyílvántartási rendszer kidolgozása hatékonyság növelése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív nappali tagozatos jogviszony
  • építészmérnöki tanulmány
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Erős angol középfokú nyelvtudás

Munka idő: Hétfő-Péntek 7.00-15.30, heti 35-40 óra

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik év végéig tudják vállalni a munkát.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft/ óra
  • Muntinacionális vállalati környezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!