www.cvonline.hu
Építészmérnök- 3D (Referenciaszám: PJ4743)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1068054

Építészetinformatikával, modern mérnöki megoldásokkal foglalkozó hazai partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióra:

Építészmérnök- 3D modellezés (Referenciaszám: PJ4743)

Feladatok:
- 3D modellezés (műemlék-, ipari épületek stb.)
- Legmodernebb mérnöktámogatási technológiák használata

- Terv és műszaki tartalom egyeztetés
- Együttműködés felméréseket végző csapattal
- Változatos projektek az építészettől az iparokon keresztül a filmdíszletekig)

Elvárások:
- Építész, építészmérnök vagy építőmérnöki végzettség

- Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- ArchiCAD, AutoCAD felhasználói szintű ismeret és gyakorlat

- Együttműködés, önállóság, gyors tanulási képesség
- Kreativitás, problémamegoldó-készség

Előnyt jelent:
- Bentley szoftverek ismerete

- CAFM rendszerek ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Geodéziai ismeretek
- Webszerkesztési tapasztalat
- Fejlesztői érdeklődés, programozási ismeretek

Amit partnerünk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Fiatal, vidám csapat
- Kellemes, budai munkakörnyezet

Kérjük, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ4743) megjelölésével küldje el Katona Krisztián részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése
" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió