www.cvonline.hu

Építész szakág támogató mérnök

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő szolgáltató cégcsoport üzemeltetési üzletágába keresünk új munkatársat Budapesti irodájukba

Feladatok:

  • 10-12 fő irányítása (2 projekt koordinátor, építmény és felület karbantartó csoport)
  • karbantartási, hibajavítási és külön megrendelt munkák koordinálása
  • nagyobb volumenű projektek irányítása, belső és külső erőforrások összefogása, eltérő szakterületek koordinálása
  • erőforrás tervezés, nyomon követés, ellenőrzés
  • határidők és pénzügyi tervek betartása, adminisztráció és riportolás
  • beszerzések koordinálása, alvállalkozók és beszállítók kezelése
  • felújítási javaslatok kidolgozása
  • ajánlatok egyeztetése és elfogadtatása a megrendelővel
  • nagyobb bérlőknél létesítményfelelősi feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • rendszerezett, de előre mutató gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Mail, Web, Office)

Előnyt jelent:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Csapatmunka egy lendületes közösségben
  • Folyamatos, támogatott szakmai képzés

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő