www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSZ PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Magas építőipari kivitelező cég

építész-vagy építőmérnök munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • projektek tervszerinti megvalósulásának elérése, különös tekintettel a műszaki tartalomra, költségvetésekre, határidőkre valamint a megrendelői igényekre;
  • költségoptimalizálás, folyamatos hatékonyságnövelés
  • beszállítókkal, alvállalkozókkal és társterületekkel való együttműködés
  • alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele
  • megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • bejárásokon, átadásokon részvétel
  • e-napló vezetése
  • a kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • munkavédelmi , tűzvédelmi utasítások betartatása;
  • megvalósulási dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Generálkivitelezésben, magasépítés területén, szerzett több éves kivitelezői és vezetői gyakorlat;
  • ÉPÍTÉSZ-vagy ÉPÍTŐMÉRNÖKI végzettség,
  • „A” kategóriás érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, költségvetés készítő program használata (Terc)
  • e-napló vezetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kreativitás a műszaki megoldások területén;
  • kiemelkedő probléma megoldás, erős vezetői képességek;
  • határozott fellépés;
  • kiváló szervezőkészség;
  • képesség csapatmunkára és önálló felelősségteljes munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai kihívást jelentő, változatos munka,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban,
  • inspiráló munkakörnyezet,
  • cégautó,
  • cégtelefon

Munkavégzés helye:

Változó jellegű, de Budapest 60 km-es vonzáskörzete (központi irodaházunk Gödöllőn van)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő