www.cvonline.hu

Építész projektmérnök

  • A hirdetés 296 napja lejárt

Budapesti épületgépész cég

építész projektmérnök

munkatársat keres.

Feladatai:

  • árajánlatok összeállításához minden szükséges műszaki információ beszerzése
  • alvállalkozók, szállítók ajánlatainak begyűjtése
  • műszaki dokumentáció összeállítása
  • költségkalkulációk elvégzése
  • megrendelést követően egyeztetés az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • kapcsolattartás projekt vezetővel, vevőkkel, alvállalkozókkal, szállítókkal

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök / technikus)
  • árajánlat készítésben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • legalább alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Excel magabiztos ismerete
  • precizitás
  • csapatmunkára való alkalmasság

Előny:

  • kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • költségvetés készítő programok ismerete
  • AutoCAD magabiztos ismerete
  • önállóság

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • stabil munkahely
  • korszerű munkakörülmények
  • versenyképes bejelentett jövedelem

Fényképes, bérigényt is tartalmazó önéletrajzokat „Műszaki ajánlat előkészítő pályázat” megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő