www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő építőipari generálkivitelező cég,

munkatársat keres

Feladatok:

  • pályázati dokumentációk műszaki előkészítése
  • tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségszámítások
  • helyszíni bejárásokon való részvétel,
  • költségvetések, árajánlatok készítése
  • ütemtervek készítése
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, ártükör készítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, (építész, építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,(Office, Word)
  • költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • minimum 3 éves előkészítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • pontosság, precízség alapkövetelmény
  • elhivatottság, megbízhatóság, terhelhetőség,

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, alkalmazott munkaviszony
  • kihívásokkal teli, változatos feladat

Részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát, - fizetés igény megjelöléssel-  elektronikus úton az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő