www.cvonline.hu

Építész műszaki előkészítő

  • A hirdetés 532 napja lejárt

 Polgári Építőipari, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki problémák feltárása, tisztázása a rendelkezésre álló kiviteli tervek alapján
  • Ajánlatok összeállítása a megrendelők részére, műszaki egyeztetés, igények felmérése
  • Alvállalkozók árajánlatainak bekérése, kiértékelése
  • Tárgyalások műszaki támogatása
  • Építési munkák szervezése és irányítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Irodai szoftverek ismerete (Office)
  • Költségvetés készítő programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kivitelezésében szerzett tapasztalat (2 év)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Stabilitás
  • Szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk vagy személyesen 3860 Encs, Szegilongi út 2. szám alatt ( Gibárti út)  működő központi irodába.

Telefonos elérhetőség: 70-388-1858 Ferenczi Béla

Munkavégzés helye:  Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő