www.cvonline.hu

Építész Műszaki Ellenőr

  • A hirdetés 276 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
(8105. Pétfürdő, Hősök tere 14.)

azonnali kezdéssel

munkatársat

keres

olyan szakember személyében, aki

  • építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettséggel rendelkezik,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van, és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten használja,
  • versenyszférában, kivitelezésben legalább 5 éves szakmai gyakorlatot és tapasztalatot szerzett,
  • karbantartási és beruházási gyakorlattal és kiemelkedő anyagismerettel bír,
  • az SAP rendszert felhasználói szinten ismeri és kezeli,
  • nyitott, dinamikus, proaktív személyiség és önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes,
  • jellemzője a kitűnő kommunikációs-, és problémamegoldó képesség.

Vegyipari vagy nehézipari gyakorlat, építő vagy építész műszaki ellenőri jogosultság, szakági tervezőszoftver ismerete valamint hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • mélyépítési, magasépítési és építész karbantartási és beruházási feladatok pályáztatása és megvalósítása a műszaki tartalom egzakt megfogalmazásától a projekt műszaki, pénzügyi és számviteli lezárásáig,
  • szerződéstervezetek előkészítése,
  • szakági feladatok koordinálása, bonyolítása,
  • a projektek folyamatos műszaki ellenőrzése,
  • anyagrendelések bonyolítása,
  • hatósági engedélyezési ügyek intézése,
  • a projektek műszaki átadás-átvételének feltételét jelentő dokumentáció ellenőrzése,
  • konstruktív együttműködés a projektek más szakági résztvevőivel.

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Kiemelt bérezés!

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2016. augusztus 5-ig a lenti e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol