www.cvonline.hu

Építész mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1085065
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk építész mérnök gyakornok pozícióba hallgatót.

Feladatok:

  • Irodaház korszerűsítési projektekben építészi projektasszisztensi munkák
  • Munkák előkészítés, műszaki ellenőrzések, angol nyelvre történő fordítása

Elvárások:

  •   Felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozatos képzésen
  •   Erős angol nyelvtudás
  •   Megbízhatóság, terhelhetőség
  •   Analitikus gondolkodásmód
  •   Nyitott, érett, tanulásra fogékony személyiség

Amit kínálunk

  • Bruttó 835 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!