www.cvonline.hu

Építész gyakornok

  • A hirdetés 269 napja lejárt

munkatársat keresünk

30 lakásos társasház építésében való, adminisztratív munkakörbe keresünk asszisztenst a beruházó és építésztervező tulajdonos mellé.

Feladatok:

  • Vevőkkel való építészeti egyeztetéseken való részvétel és dokumentációkészítés
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hatósági ügyintézésben való közreműködés
  • Vevői igények kivitelezésben történő megvalósulásának nyomon követése
  • Szakági tervezőkkel való együttműködés

Elvárások:

  • Minimum 2 elvégzett szemeszter az építészkaron
  • Nagyfokú precizitás
  • Mosolygós pozitív személyiség

Előnyök:

  • tervezőszoftverek ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • közvetlen betekintés egy 30 lakásos társasház kivitelezésébe

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a fenti feladatra, jelentkezz a lenti e-mailcímen fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok