www.cvonline.hu

Építész - Belsőépítész és Látványtervező

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Belsőépítész irodánkba

munkakörbe keresünk dinamikus munkatársakat.

Feladatok:

  • belsőépítész kiviteli tervek készítése (pl.: elektromos jellegtervek, részletrajzok, bútortervek)
  • 3d látványtervek készítése
  • projektmenedzselés, művezetés, kivitelezőkkel való kapcsolattartás, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok (bekérése, közvetítése), szerződések készítése

Elvárások:

  • építész és-vagy belsőépítész egyetemi diploma
  • min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • csapatmunka, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • Archicad 12-15 program magas szintű ismerete ,Adobe Photoshop program ismerete
  • 3D Max, vagy Cinema 4d ismerete
  • Excel, World programok felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő