www.cvonline.hu

Építésvezető/site manager (energetika vagy HVAC területen)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.29.
Hirdetés azonosító: 1043567
lejárt

Építésvezető/site manager álláslehetőség multinacionális ingatlanfejlesztő partnerünknél Budapesten. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő építésvezető/site manager számára.

Az építésvezető/site manager legfontosabb feladatai:
- Az építkezési engedélyekkel kapcsolatos dokumentáció, tervek készítése, a vállalat specialistáival együttműködve (energetikai vagy HVAC területen)
- Beszállítói adatbázis kezelése, költségvetések elkészítése
- A tenderek megszervezése, végrehajtása, összefoglalók készítése, tárgyalások szervezése, árajánlatok ellenőrzése, mindez a feletteseivel szorosan együttműködve
- A kivitelezési szerződés előkészítése
- Az építkezés során felügyeli az elvégzett munkálatok minőségét, koordinálja az építkezési feladatokat, elsimítja az esetleges konfliktusokat
- Az építési munkálatok teljes felügyelete, műszaki tanácsadás energetikai vagy HVAC területem

Elvárások az építésvezető/site manager felé:
- Műszaki ellenőr vagy építésvezető képesítés
- Legalább 4 év tapasztalat ingatlanipari területen
- Épületenergetikai vagy HVAC tapasztalat
- Aktív angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, konfliktus kezelés

Éves juttatási csomag: 8.100.000 HUF-tól

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.