www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A pozíciót betöltő feladatai:

  • Kivitelezési projektek szervezése, ellenőrzése
  • Építéshez szükséges erőforrások biztosítása és azok munkájának napi szintű koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Szerződések műszaki tartalmának kezelése
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartása, betartatása
  • Ütemezés betartása / betartatása
  • Alvállalkozói felmérések ellenőrzése
  • Költségvetés készítés
  • Építési adminisztráció
  • Anyagrendelés

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  • Technikum vagy Építész vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • 3-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több év kivitelezésben építésvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Vezetői készségek
  • Együttműködő hozzáállás
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás
  • 'B' kategóriás jogosítvány

A pozícióhoz kínálunk:

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások
  • Céges autó

Fizetési igény megjelölését szeretnénk kérni nettó összegben!

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő