www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 533 napja lejárt

A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Társaságunk, a MÁV FKG Kft. a MÁV csoport tagjaként, a MÁV. Zrt 100 %-os tulajdonában lévő egyik leányvállalataként működik. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, pályakarbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • munkák szervezése, összehangolása, a rendelkezésre álló létszám, anyagok, eszközök, gépek gazdaságos felhasználásával, különös tekintettel a vágányzárral és sebességkorlátozással járó munkákra
  • havi munkaprogram alapján az üzemeltetett vasúti nagygépek munkaprogramjának elkészítése
  • kismunkagépek havi munkaprogramjának elkészítése és szervezése
  • havi vágányzári tervjavaslat összeállításában közreműködés
  • operatív vágányzári terv készítése, egyeztetése, jóváhagyásra való felterjesztése
  • munkaterület átadás-átvétel dokumentálása a területileg illetékes vagyonkezelő főpályamesteri szakasszal közösen.
  • saját kivitelezésű munkák építési, karbantartási naplóinak vezetése
  • közreműködés az éves anyagtervek összeállításában, havonkénti ütemezésében
  • alvállalkozók munkavégzésének ellenőrzése, a munkavédelmi és környezetvédelmi követelmények betartatása
  • megrendelők elkészítése a társszolgálatok felé
  • hegesztési jegyzőkönyvek, fesztelenítési adatok és ultrahangos sínvizsgálatok nyilvántartása

Munkakörhöz tartozó elvárások:

Iskolai végzettség: állami középfokú és vasút szakmai (pályás) felsőfokú végzettség;

Szakképzettség: vasútépítő vagy közlekedés technikusi végzettség

Gyakorlati idő: 1 éves vasútépítési, fenntartási és felújítási területen végzett szakmai gyakorlat;

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • mobilitás, külső területen végzendő és éjszakai munkavégzés;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • precizitás és felelősségérzet,
  • problémamegoldó készség,
  • terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • felsőfokú pályaépítési és fenntartási szaktanfolyam,
  • E 101, 13/A forgalmi vizsga

Juttatások: bér megegyezés szerint + Cafeteria

Munkavégzés helye, ideje: Székesfehérvár Főépítésvezetőség működési területe

Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérjük jelentkezésében jelölje meg a megpályázott pozíció megnevezését.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő