www.cvonline.hu

Építésvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.10.18.
Jelentkezési határidő: 2015.10.27.
Hirdetés azonosító: 976962
lejárt

Tapasztalt építésvezetőt keresünk multinacionális, létesítménykezelő partnerünk budapesti telephelyeire. A vállalat a tevékenység bővülése miatt keres projektvezetőt a jelenleg kezelt ingatlanok felújítására és fejlesztésére, továbbá új létesítmények építésének vezetésére. A jelentkezőnél fontos kritérium az önállóság és rendszerszemlélet, mivel a projektekben a tervezéstől az átadásig technikai, pénzügyi és szervezési felelőssége lesz.
A vállalat jól összeszokott csapatot, támogató vezetést és kiváló fizetést ajánl a jelentkező építésvezetőnek.

Az építésvezető legfontosabb feladatai:

• A projekt pénzügyi és folyamat tervezése
• Beszállítók tendereztetése és kiválasztása, majd a szerződések megkötése
• A kivitelezési előkészítése, kapcsolattartás a belső és külső érintettekkel
• A kivitelezés során a minőségi és költség kritériumok ellenőrzése, jelentése a tulajdonosok felé
• Fejlesztési és javítási feladatok kidolgozása, majd elvégzése
• Az átadás előtt a munka teljes körű ellenőrzése, majd hivatalos átadása

Legfontosabb elvárások az építési projektvezetővel szemben:

• Műszaki végzettség építészeti területen
• 10 év feletti tapasztalat hasonló területen
• Középfokú angol, vagy német nyelvtudás
• Tervezőszoftverek és MS Office ismerete
• Magabiztos fellépés és kommunikáció, jó koordinációs készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét, tapasztalata és képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a Hays.hu weboldalon.