www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Everling Kft.

Park, játszótér és sportpálya építés területén jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű, budapesti középvállalkozás, közel 2 milliárd Ft árbevétellel

munkatársat, vagy alvállalkozót keres műfüves sportpályák építési és környezetrendezési munkáinak, valamint városrehabilitációs kivitelezési munkák irányítására.

Feladatok:

  • a kivitelezési munkák előkészítése, szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • a beosztottak, alvállalkozók, beszállítók munkájának koordinálása
  • az építési folyamatok felügyelete
  • az építési határidők betartása, betartatása
  • folyamatos kapcsolattartás a cég vezetésével
  • a hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • az építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, illetve ellenőrzése
  • a kivitelezési költségkeretek betartása
  • részvétel a megvalósult munkák átadásában, a megvalósulási dokumentációk készítésében

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • építésvezetésben és projektirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • elkötelezettség magas színvonalú kivitelezési munkák megvalósítása iránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • önálló, felelősség teljes munkavégzés képessége
  • jó problémamegoldó képesség, kommunikációs készség
  • lelkiismeretesség, precizitás, terhelhetőség
  • utazási hajlandóság, mobilitás
  • vezetői engedély, saját gépkocsi használata
  • számlaképesség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület illetve az ország egész területe

Amennyiben a feladat felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelemigény megjelölésével a lenti e-mail címre.