www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 764 napja lejárt

15 éves múlttal, megbízható háttérrel rendelkező székesfehérvári székhelyű építőipari cég

Építésvezetőt

keres hosszú távú munkára.

FELADATOK:

  • Projektek ütemterv szerinti kivitelezésénél építésvezetői feladatok elvégzése
  • Saját dolgozó létszám és az alvállalkozók munkájának irányítása, folyamatos ellenőrzése
  • Anyagrendelések időben történő leadása
  • Az építési munkaterületre érkező anyagok minőség és mennyiségi átvétele
  • Saját létszám és alvállalkozók teljesítésigazolása
  • Az elvárt/kitűzött minőségi, határidős célok elérésének felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Építőipari végzettség
  • Kivitelezési munkában való jártasság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos, hosszú távú munka

Az önéletrajzos jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő